Beschrijving
Achteruitrij camera, ASR (Anti Slip Regeling), Bluetooth, Carplay, Geen, GPS navigatie, Halogeen, Handmatig, Laneassist, Radio/cassette, Stoelverwarming, stof, Tussenschot, Verwarmde spiegels. Configuratie: 4x2, Eigen gewicht: 2833 kg, Totaalgewicht: 3500 kg, Soort cabine: enkele cabine, Cruise control, Airconditioning, Aantal airbags: 1, Parkeerhulp: Voor en achterkant, Elektrische ramen, Elektrische spiegels, Tussenschot, Radio/cassette, Carplay, GPS navigatie, Kleur: Wit, Verwarmde...
Ford Transit - E-TRANSIT L4H3 Maxi 68kWh!
- transmissie Automaat
- bouwjaar 8-2023
- km.stand 47.026
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
Achteruitrij camera, ASR (Anti Slip Regeling), Bluetooth, Carplay, Geen, GPS navigatie, Halogeen, Handmatig, Laneassist, Radio/cassette, Stoelverwarming, stof, Tussenschot, Verwarmde spiegels. Configuratie: 4x2, Eigen gewicht: 2833 kg, Totaalgewicht: 3500 kg, Soort cabine: enkele cabine, Cruise control, Airconditioning, Aantal airbags: 1, Parkeerhulp: Voor en achterkant, Elektrische ramen, Elektrische spiegels, Tussenschot, Radio/cassette, Carplay, GPS navigatie, Kleur: Wit, Verwarmde...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Ford Transit | Kenteken KLEYN1 |
| Bouwjaar 8-2023 | Km. stand 47.026 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 667 kg |
| Deuren Onbekend | Kleur Wit |
| Prijs €32.450 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 198 kW (265 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 0.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 0.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 198 kW |
| Maximaal koppel Onbekend | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies