Beschrijving
2 zitplaatsen rechtsvoor, 22 kW lader, alarm klasse 1(startblokkering), Anti doorSlip Regeling, Apple Carplay/Android Auto, armsteun voor, automatische snelheids begrenzing, Autonomous Emergency Braking, bandenspanningscontrolesysteem, bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, buitentemperatuurmeter, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, DAB ontvanger, dimlichten automatisch, elektrische ramen voor, Elektronisch Stabiliteits Programma, grootlichtassistent, LED dagrijverlichting, LED...
Renault Trafic - E-Tech T29 L2H2 Advance 52 kWh Renault Trafic E-Tech T29 L2H2 52 kWh Airco | Applecarplay / Androidauto
- transmissie Automaat
- bouwjaar 3-2024
-
km.stand
2.501
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
2 zitplaatsen rechtsvoor, 22 kW lader, alarm klasse 1(startblokkering), Anti doorSlip Regeling, Apple Carplay/Android Auto, armsteun voor, automatische snelheids begrenzing, Autonomous Emergency Braking, bandenspanningscontrolesysteem, bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, buitentemperatuurmeter, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, DAB ontvanger, dimlichten automatisch, elektrische ramen voor, Elektronisch Stabiliteits Programma, grootlichtassistent, LED dagrijverlichting, LED...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Renault Trafic | Kenteken V-34-FBF |
| Bouwjaar 3-2024 | Km. stand 2.501 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 1.210 kg |
| Deuren Onbekend | Kleur ICE WHITE BC (OV369) |
| Prijs €32.700 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 90 kW (120 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 52.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 0.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen 22 kW | Max AC-laadvermogen 11 kW |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 90 kW |
| Maximaal koppel Onbekend | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies