Beschrijving
bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, navigatiesysteem full map, parkeersensor voor, zijschuifdeur rechts, 2 zitplaatsen rechtsvoor, 11 kW lader, achteruitrijcamera, alarm klasse 1(startblokkering), Anti doorSlip Regeling, Apple Carplay/Android Auto, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, dimlichten automatisch, Driver Assistance Pack, elektrische ramen voor, Elektronisch Stabiliteits Programma, houten vloer in laadruimte, keyless start, Laadruimte-pakket,...
Ford Transit - E-Transit 350 L2H2 Trend 68 kWh ELEKTRISCH NAVIGATIESYSTEEM
- transmissie Automaat
- bouwjaar 1-2024
- km.stand 78
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, navigatiesysteem full map, parkeersensor voor, zijschuifdeur rechts, 2 zitplaatsen rechtsvoor, 11 kW lader, achteruitrijcamera, alarm klasse 1(startblokkering), Anti doorSlip Regeling, Apple Carplay/Android Auto, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, dimlichten automatisch, Driver Assistance Pack, elektrische ramen voor, Elektronisch Stabiliteits Programma, houten vloer in laadruimte, keyless start, Laadruimte-pakket,...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Ford Transit | Kenteken 2L7K0V |
| Bouwjaar 1-2024 | Km. stand 78 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 954 kg |
| Deuren 5 | Kleur Wit |
| Prijs €34.900 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 135 kW (181 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 68.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 30.10 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen Onbekend |
| Maximaal koppel Onbekend | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies