Beschrijving
3 Zitplaatsen, 4 Seizoenen banden, 5 deurs, 10.1 Inch Scherm, 270 graden achterdeuren, Achteruitrijcamera, Antislip laadvloer, Antislipregeling, Apple Carplay, Automatische Koplampen & Ruitenwissers, Beklede scheidingswand, Bijrijdersbank klapbaar + tafel, Binnen betimmering, BTW voertuig, Centrale deurvergrendeling afstandbediend, Comfort chauffeursstoel, Cruise control / Begrenzing, Derde remlicht, Dodehoek Detectie, Draadloos GSM laden, E-Tech Uitvoering, Elektronicabox voor Carrosserie,...
Renault Master - ELECTRIC E-TECH Z.E. 87 KWH / 145 PK - L3H2 GESLOTEN - 2000 KG. TREKGEWICHT
- transmissie Automaat
- bouwjaar 0-2026
- km.stand 15
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
3 Zitplaatsen, 4 Seizoenen banden, 5 deurs, 10.1 Inch Scherm, 270 graden achterdeuren, Achteruitrijcamera, Antislip laadvloer, Antislipregeling, Apple Carplay, Automatische Koplampen & Ruitenwissers, Beklede scheidingswand, Bijrijdersbank klapbaar + tafel, Binnen betimmering, BTW voertuig, Centrale deurvergrendeling afstandbediend, Comfort chauffeursstoel, Cruise control / Begrenzing, Derde remlicht, Dodehoek Detectie, Draadloos GSM laden, E-Tech Uitvoering, Elektronicabox voor Carrosserie,...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Renault Master | Kenteken 4J5T5Y |
| Bouwjaar Onbekend | Km. stand 15 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 1.333 kg |
| Deuren 5 | Kleur Licht wit |
| Prijs €48.400 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 107 kW (143 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 0.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 0.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 107 kW |
| Maximaal koppel Onbekend | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies