Beschrijving
22 kW lader, Achteruitrijcamera, Airbag(s) side voor, Airbag passagier, Alarm klasse 1(startblokkering), Anti doorSlip Regeling, Apple Carplay/Android Auto, Armsteun voor, automatische snelheids begrenzing ISA, Autonomous Emergency Braking, Bandenspanningscontrolesysteem, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Betonplex in laadruimte, Bluetooth, Buitenspiegels verwarmbaar, centrale vergrendeling met afstandsbediening, chroom delen interieur, Connected services, Dab, Dimlichten automatisch,...
Renault Master - E-Tech T35 L2H2 Advance long range 87 kWh Climate control | Navig | Trekhaak
- transmissie Automaat
- bouwjaar 2-2025
- km.stand 14.904
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
22 kW lader, Achteruitrijcamera, Airbag(s) side voor, Airbag passagier, Alarm klasse 1(startblokkering), Anti doorSlip Regeling, Apple Carplay/Android Auto, Armsteun voor, automatische snelheids begrenzing ISA, Autonomous Emergency Braking, Bandenspanningscontrolesysteem, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Betonplex in laadruimte, Bluetooth, Buitenspiegels verwarmbaar, centrale vergrendeling met afstandsbediening, chroom delen interieur, Connected services, Dab, Dimlichten automatisch,...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Renault Master | Kenteken V-02-LGV |
| Bouwjaar 2-2025 | Km. stand 14.904 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 1.222 kg |
| Deuren 5 | Kleur Grijs metallic |
| Prijs €48.990 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 105 kW (140 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 0.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 254.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 105 kW |
| Maximaal koppel 300 Nm | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies