Beschrijving
16' Stalen velgen (I44), Achterdeuren 180 graden (W50), Achteruitrijcamera (FR8), Apple Carplay/Android Auto (E4S), Bandenmerk zonder fabrikantopgave (RD9), Bekleding stof zwart Norwich (VH4), bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar (SF6), Buitenspiegels verwarmd en elektrisch verstelbaar (F68), Citan Standaard (IG4), COC - Document (XC9), Combi-instrument met high-end boordcomputer (JK3), DAB ontvanger (E1D), Dashboardkastje afsluitbaar (FQ3), elektrische ramen voor (FE3), ESP (BB3),...
Mercedes-Benz Citan - eCitan GB 51kW L1 PRO | Achteruitrijcamera | Navigatie | Airco | Cruise Control |
- transmissie Automaat
- bouwjaar 10-2024
-
km.stand
11.120
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bornholmstraat 42
9723AX, Groningen Toon alle advertenties (165)
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
16' Stalen velgen (I44), Achterdeuren 180 graden (W50), Achteruitrijcamera (FR8), Apple Carplay/Android Auto (E4S), Bandenmerk zonder fabrikantopgave (RD9), Bekleding stof zwart Norwich (VH4), bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar (SF6), Buitenspiegels verwarmd en elektrisch verstelbaar (F68), Citan Standaard (IG4), COC - Document (XC9), Combi-instrument met high-end boordcomputer (JK3), DAB ontvanger (E1D), Dashboardkastje afsluitbaar (FQ3), elektrische ramen voor (FE3), ESP (BB3),...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Mercedes-Benz Citan | Kenteken V-83-HRT |
| Bouwjaar 10-2024 | Km. stand 11.120 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 634 kg |
| Deuren 2 | Kleur Poolwit |
| Prijs €38.220 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 90 kW (120 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 51.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 18.90 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 90 kW |
| Maximaal koppel Onbekend | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies