Beschrijving
Safety-pack, 2 zitplaatsen rechtsvoor, Achteropkomend verkeer waarschuwing, Alarm klasse 1(startblokkering), Anti doorSlip Regeling, Autonomous Emergency Braking, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Bluetooth, Boordcomputer, Buitenspiegels verwarmbaar, centrale vergrendeling met afstandsbediening, Connected services, Dimlichten automatisch, Elektrische ramen voor, Elektronisch Stabiliteits Programma, Grootlichtassistent, Hill hold functie, Multimedia-voorbereiding, Navigatie-pakket,...
Fiat Ducato - E-Ducato 3.5T L2H2 47 kWh | 100% Elektrisch Snellader | Clima | Camera ** TRUCKLAND SCHIPHOL **
- transmissie Automaat
- bouwjaar 7-2021
- km.stand 1.482
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
Safety-pack, 2 zitplaatsen rechtsvoor, Achteropkomend verkeer waarschuwing, Alarm klasse 1(startblokkering), Anti doorSlip Regeling, Autonomous Emergency Braking, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Bluetooth, Boordcomputer, Buitenspiegels verwarmbaar, centrale vergrendeling met afstandsbediening, Connected services, Dimlichten automatisch, Elektrische ramen voor, Elektronisch Stabiliteits Programma, Grootlichtassistent, Hill hold functie, Multimedia-voorbereiding, Navigatie-pakket,...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Fiat Ducato | Kenteken VZL-17-L |
| Bouwjaar 7-2021 | Km. stand 1.482 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 1.160 kg |
| Deuren 5 | Kleur Wit |
| Prijs €26.950 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 90 kW (120 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 0.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 0.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 90 kW |
| Maximaal koppel Onbekend | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies