Beschrijving
$85 Combi bindrails alu., 2 zitplaatsen rechtsvoor, 2ZP Multifunc. stuurwiel verwarmd, 4GX Voorruit verwarmbaar, 5R4 Schuifdeur rechts elektrisch, 6L2 Bindrails scheidingswand+zijw., 7UT Navigatie, Achterklep, Achterklep met ruit, Achterruitwisser, Achterspoiler, Achteruitrijcamera, actieve noodgeval assistent, Airbag(s) hoofd voor, Airbag(s) side voor, Airbag passagier, Alarm klasse 1(startblokkering), Android auto, Apple carplay, Apple Carplay/Android Auto, Armsteun, Armsteun voor,...
Volkswagen ID. Buzz Cargo - L1H1 79kWh 286pk RWD Bulli-edition / Demonstratieauto / Red Line-uitvoering
- transmissie Automaat
- bouwjaar 1-2025
- km.stand 5.000
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
$85 Combi bindrails alu., 2 zitplaatsen rechtsvoor, 2ZP Multifunc. stuurwiel verwarmd, 4GX Voorruit verwarmbaar, 5R4 Schuifdeur rechts elektrisch, 6L2 Bindrails scheidingswand+zijw., 7UT Navigatie, Achterklep, Achterklep met ruit, Achterruitwisser, Achterspoiler, Achteruitrijcamera, actieve noodgeval assistent, Airbag(s) hoofd voor, Airbag(s) side voor, Airbag passagier, Alarm klasse 1(startblokkering), Android auto, Apple carplay, Apple Carplay/Android Auto, Armsteun, Armsteun voor,...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Volkswagen ID. Buzz Cargo | Kenteken V-36-JZN |
| Bouwjaar 1-2025 | Km. stand 5.000 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 863 kg |
| Deuren 4 | Kleur Mono Silver Metallic (grijs metallic) |
| Prijs €52.900 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 210 kW (281 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 0.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 193.90 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 210 kW |
| Maximaal koppel 560 Nm | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies