Beschrijving
2 zitplaatsen rechtsvoor, Achteruitrijcamera, Airbag passagier, Alarm klasse 1(startblokkering), Armsteun voor, Audio-installatie, Autonomous Emergency Braking, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Bluetooth, Buitenspiegels verwarmbaar, centrale vergrendeling met afstandsbediening, Chroom delen exterieur, Comfortstoel(en), Dab, Dimlichten automatisch, Dimlichten automatisch en regensensor, Elektrische ramen voor, Elektronisch Stabiliteits Programma, Grootlichtassistent, Hill hold functie,...
Volkswagen Crafter - e-Crafter L3H3 Elektrisch Automaat Navi Camera Imperiaal
- transmissie Automaat
- bouwjaar 12-2020
- km.stand 50.884
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
2 zitplaatsen rechtsvoor, Achteruitrijcamera, Airbag passagier, Alarm klasse 1(startblokkering), Armsteun voor, Audio-installatie, Autonomous Emergency Braking, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Bluetooth, Buitenspiegels verwarmbaar, centrale vergrendeling met afstandsbediening, Chroom delen exterieur, Comfortstoel(en), Dab, Dimlichten automatisch, Dimlichten automatisch en regensensor, Elektrische ramen voor, Elektronisch Stabiliteits Programma, Grootlichtassistent, Hill hold functie,...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Volkswagen Crafter | Kenteken VHX-17-J |
| Bouwjaar 12-2020 | Km. stand 50.884 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 1.098 kg |
| Deuren 5 | Kleur Grijs metallic |
| Prijs €14.400 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 100 kW (134 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 0.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 291.30 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 100 kW |
| Maximaal koppel 290 Nm | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies