Beschrijving
2 zitplaatsen rechtsvoor, 2e sleutel, 12Volt aansluiting, Achterdeuren, Achteruitrij Camera, Achteruitrijcamera, Airbag passagier, Alarm klasse 1(startblokkering), Android auto, Anti doorSlip Regeling, Apple Car Play, Apple carplay, Apple Carplay/Android Auto, Armsteun, Armsteun voor, Audio-installatie, Bandenspanningscontrolesysteem, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Bluetooth, Bluetooth telefoonvoorbereiding, Brake Assist System, Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar,...
Toyota Proace - Electric Worker 50 kWh SoH 94,9 % Snelladen L3 Extra lang - NL Auto - Trekhaak
- transmissie Automaat
- bouwjaar 12-2022
-
km.stand
29.912
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
2 zitplaatsen rechtsvoor, 2e sleutel, 12Volt aansluiting, Achterdeuren, Achteruitrij Camera, Achteruitrijcamera, Airbag passagier, Alarm klasse 1(startblokkering), Android auto, Anti doorSlip Regeling, Apple Car Play, Apple carplay, Apple Carplay/Android Auto, Armsteun, Armsteun voor, Audio-installatie, Bandenspanningscontrolesysteem, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Bluetooth, Bluetooth telefoonvoorbereiding, Brake Assist System, Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar,...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Toyota Proace | Kenteken VSX-96-N |
| Bouwjaar 12-2022 | Km. stand 29.912 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 1.223 kg |
| Deuren 5 | Kleur Grijs metallic |
| Prijs €21.900 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 100 kW (134 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 0.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 257.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 100 kW |
| Maximaal koppel 260 Nm | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies