Beschrijving
bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, bestuurdersstoel verwarmd, navigatiesysteem full map, passagiersstoel in hoogte verstelbaar, zijschuifdeur rechts, 2 zitplaatsen rechtsvoor, achteropkomend verkeer waarschuwing, alarm klasse 1(startblokkering), Audio-pakket, bandenspanningscontrolesysteem, Bluetooth telefoonvoorbereiding, buitenspiegels verwarmbaar, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, connected services, dimlichten automatisch, elektrische ramen voor, Elektronisch...
Mercedes-Benz Vito - eVito Lang 41 kWh LANG L2H1
- transmissie Automaat
- bouwjaar 12-2021
- km.stand 33.493
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, bestuurdersstoel verwarmd, navigatiesysteem full map, passagiersstoel in hoogte verstelbaar, zijschuifdeur rechts, 2 zitplaatsen rechtsvoor, achteropkomend verkeer waarschuwing, alarm klasse 1(startblokkering), Audio-pakket, bandenspanningscontrolesysteem, Bluetooth telefoonvoorbereiding, buitenspiegels verwarmbaar, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, connected services, dimlichten automatisch, elektrische ramen voor, Elektronisch...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Mercedes-Benz Vito | Kenteken 0X9B9C |
| Bouwjaar 12-2021 | Km. stand 33.493 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 890 kg |
| Deuren 5 | Kleur Wit |
| Prijs €12.900 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 85 kW (113 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 35.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 27.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen 7 kW |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 85 kW |
| Maximaal koppel 295 Nm | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies