Beschrijving
1e eigenaar, Accident Avoidance System, Achteruitrij assistent, Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera, Airbag(s) hoofd voor, Airbag(s) side voor, Airbag-pakket, Airbag passagier, Armsteun voor, Automatische snelheidsbegrenzing, Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, Bandenspanningscontrolesysteem, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Bestuurdersstoel verwarmd, Betonplex in laadruimte, bi-xenon koplampen, Bots waarschuwing systeem, Buitenspiegels...
Ford Transit - E-Transit Cust. 340 L2H1 Limited 65 kWh 218PK / JB-EDITON / CAMERA / 328KM RANGE / APPLE CARPLAY / DRIVERS- PACK / FULL OPTION
- transmissie Automaat
- bouwjaar 11-2025
- km.stand 11
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
1e eigenaar, Accident Avoidance System, Achteruitrij assistent, Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera, Airbag(s) hoofd voor, Airbag(s) side voor, Airbag-pakket, Airbag passagier, Armsteun voor, Automatische snelheidsbegrenzing, Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, Bandenspanningscontrolesysteem, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Bestuurdersstoel verwarmd, Betonplex in laadruimte, bi-xenon koplampen, Bots waarschuwing systeem, Buitenspiegels...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Ford Transit | Kenteken 2M6L1L |
| Bouwjaar 11-2025 | Km. stand 11 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 1.062 kg |
| Deuren 5 | Kleur Zwart metallic |
| Prijs €45.945 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 160 kW (214 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 0.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 0.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 160 kW |
| Maximaal koppel Onbekend | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies