Beschrijving
2 Zitplaatsen rechtsvoor, 17 Inch lichtmetalen velgen, Android auto, Apple Carplay, Apple carplay / Android auto, Bluetooth telefoonverbinding, Centrale deurvergrendeling op afstandsbediening, Elektrische spiegelverstelling, Middenarmsteun, Parkeersensoren achter, Stoelverwarming, Zijschuifdeur rechts. Unieke bus: Volledig Elektrische Transporter T6 de e-Transporter ABTe, Automaat, Verlengde L2H1 uitvoering, Candy White exterieurkleur met meegespoten bumpers en buitenspiegels, Lichtmetalen...
Volkswagen Transporter - e-Transporter ABTe 100% ELEKTRISCH AUT. *1.838 KM!* LANG L2H1 + LED | APPLE CARPLAY | STOELVERWARMING
- transmissie Automaat
- bouwjaar 12-2020
- km.stand 1.838
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
2 Zitplaatsen rechtsvoor, 17 Inch lichtmetalen velgen, Android auto, Apple Carplay, Apple carplay / Android auto, Bluetooth telefoonverbinding, Centrale deurvergrendeling op afstandsbediening, Elektrische spiegelverstelling, Middenarmsteun, Parkeersensoren achter, Stoelverwarming, Zijschuifdeur rechts. Unieke bus: Volledig Elektrische Transporter T6 de e-Transporter ABTe, Automaat, Verlengde L2H1 uitvoering, Candy White exterieurkleur met meegespoten bumpers en buitenspiegels, Lichtmetalen...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Volkswagen Transporter | Kenteken VSZ-58-X |
| Bouwjaar 12-2020 | Km. stand 1.838 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 1.094 kg |
| Deuren 5 | Kleur Candy white |
| Prijs €18.900 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 48 kW (64 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 0.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 0.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 48 kW |
| Maximaal koppel Onbekend | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies