Beschrijving
LED koplampen, lendesteunen (verstelbaar), parkeersensor achter, parkeersensor voor, passagiersstoel, 2 zitplaatsen rechtsvoor, 7 jaar fabrieks-voorgeschreven onderhoud en APK, achterklep, achteruitrijcamera, Apple Carplay/Android Auto, Assistentie Pakket, automatische snelheids begrenzing, Autonomous Emergency Braking, buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar, connected services, DAB ontvanger, elektronische remkrachtverdeling, Elektronisch Stabiliteits Programma,...
Volkswagen Transporter - e-Transporter 136 pk L1 | Trekhaak | Alarm | All season banden
- transmissie Automaat
- bouwjaar 0-2026
- km.stand 15
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
LED koplampen, lendesteunen (verstelbaar), parkeersensor achter, parkeersensor voor, passagiersstoel, 2 zitplaatsen rechtsvoor, 7 jaar fabrieks-voorgeschreven onderhoud en APK, achterklep, achteruitrijcamera, Apple Carplay/Android Auto, Assistentie Pakket, automatische snelheids begrenzing, Autonomous Emergency Braking, buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar, connected services, DAB ontvanger, elektronische remkrachtverdeling, Elektronisch Stabiliteits Programma,...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Volkswagen Transporter | Kenteken 727116 |
| Bouwjaar Onbekend | Km. stand 15 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 1.113 kg |
| Deuren 5 | Kleur Clear white (l9f0) (licht wit) |
| Prijs €46.450 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 100 kW (134 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 64.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 21.90 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen 125 kW | Max AC-laadvermogen 11 kW |
| Laadtijd 10–80% 38 min | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 100 kW |
| Maximaal koppel 415 Nm | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies