Beschrijving
Achterdeuren (ZH2), Achteruitrijcamera (KA2), All-season banden (81V), App Connect' draadloze smartphone integratie (9WJ), Automatische afstandsregeling (Adaptive Cruise Control) (8T3), Bijrijdersstoel, in plaats van bijrijdersbank (ZS0), Bindrails scheidingswand+zijwanden (6L2), Climatronic climate control, 1-zone (KC0), In hoogte verstelbare bestuurdersstoel (3L1), In hoogte verstelbare voorstoelen (3L3), LED-koplampen (8IT), Parkeersensoren voor en achter (7X2), passagiersstoel, schuifdeur...
Volkswagen ID. Buzz Cargo - Economy Business 286pk 79kWh 286pk > Netto-ACTIE-Prijs; bij koop of lease via HK / excl. kosten rijklaarmaken < | ACC | All-season banden | Achteruitrijcamera | Trekhaak
- transmissie Automaat
- bouwjaar 0-2026
- km.stand 10
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Grutbroek 16A
7008AM, Doetinchem Toon alle advertenties (30)
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
Achterdeuren (ZH2), Achteruitrijcamera (KA2), All-season banden (81V), App Connect' draadloze smartphone integratie (9WJ), Automatische afstandsregeling (Adaptive Cruise Control) (8T3), Bijrijdersstoel, in plaats van bijrijdersbank (ZS0), Bindrails scheidingswand+zijwanden (6L2), Climatronic climate control, 1-zone (KC0), In hoogte verstelbare bestuurdersstoel (3L1), In hoogte verstelbare voorstoelen (3L3), LED-koplampen (8IT), Parkeersensoren voor en achter (7X2), passagiersstoel, schuifdeur...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Volkswagen ID. Buzz Cargo | Kenteken 734278 |
| Bouwjaar Onbekend | Km. stand 10 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 754 kg |
| Deuren 4 | Kleur Candy White (licht wit) |
| Prijs €48.630 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 210 kW (281 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 79.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 19.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen 185 kW | Max AC-laadvermogen 11 kW |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% 8,5 uur |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 210 kW |
| Maximaal koppel 560 Nm | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies