Beschrijving
bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, navigatiesysteem, zijschuifdeur rechts, 2 zitplaatsen rechtsvoor, 11 kW lader, achteruitrijcamera, alarm klasse 1(startblokkering), armsteun voor, Audio-installatie, Bluetooth telefoonvoorbereiding, boordcomputer, buitenspiegels elektrisch inklapbaar, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, City-pakket, Comfort-pakket, Comfort-pakket plus, Connect Navigatie-pakket, elektrische ramen voor, Elektronisch Stabiliteits Programma, keyless start, LED...
Peugeot Expert - e-Expert LANG L3 LEASE 495 EURO PER MAAND
- transmissie Automaat
- bouwjaar 4-2023
- km.stand 4
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, navigatiesysteem, zijschuifdeur rechts, 2 zitplaatsen rechtsvoor, 11 kW lader, achteruitrijcamera, alarm klasse 1(startblokkering), armsteun voor, Audio-installatie, Bluetooth telefoonvoorbereiding, boordcomputer, buitenspiegels elektrisch inklapbaar, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, City-pakket, Comfort-pakket, Comfort-pakket plus, Connect Navigatie-pakket, elektrische ramen voor, Elektronisch Stabiliteits Programma, keyless start, LED...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Peugeot Expert | Kenteken 6R4U3H |
| Bouwjaar 4-2023 | Km. stand 4 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 840 kg |
| Deuren 5 | Kleur Wit |
| Prijs €27.900 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 100 kW (134 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 50.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 24.40 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen 100 kW | Max AC-laadvermogen 11 kW |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 100 kW |
| Maximaal koppel 260 Nm | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies