Beschrijving
Achteruitrij camera, ASR (Anti Slip Regeling), Bluetooth, Carplay, Geen, Halogeen, Handmatig, Laneassist, Radio/cassette, Stoelverwarming, stof, Tussenschot, Verwarmde spiegels. Configuratie: 4x2, Eigen gewicht: 2813 kg, Totaalgewicht: 3500 kg, Soort cabine: enkele cabine, Cruise control, Airconditioning, Aantal airbags: 2, Parkeerhulp: Voor en achterkant, Elektrische ramen, Elektrische spiegels, Tussenschot, Radio/cassette, Carplay, Kleur: Wit, Verwarmde spiegels, Achteruitrij camera, Soort...
Ford Transit - E-TRANSIT L4H3 317km WLTP68kWh
- transmissie Automaat
- bouwjaar 12-2025
- km.stand 29
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
Achteruitrij camera, ASR (Anti Slip Regeling), Bluetooth, Carplay, Geen, Halogeen, Handmatig, Laneassist, Radio/cassette, Stoelverwarming, stof, Tussenschot, Verwarmde spiegels. Configuratie: 4x2, Eigen gewicht: 2813 kg, Totaalgewicht: 3500 kg, Soort cabine: enkele cabine, Cruise control, Airconditioning, Aantal airbags: 2, Parkeerhulp: Voor en achterkant, Elektrische ramen, Elektrische spiegels, Tussenschot, Radio/cassette, Carplay, Kleur: Wit, Verwarmde spiegels, Achteruitrij camera, Soort...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Ford Transit | Kenteken V-77-NXR |
| Bouwjaar 12-2025 | Km. stand 29 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 687 kg |
| Deuren Onbekend | Kleur Wit |
| Prijs €43.850 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 135 kW (181 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 0.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 0.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 135 kW |
| Maximaal koppel Onbekend | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies