Beschrijving
17 inch lichtmetalen velgen (Carbonised Grey) (558), Climate Control tweede zitrij (464), cruise control adaptief met Stop&Go, LED koplampen, Navigatie systeem (471), parkeersensor achter, parkeersensor voor, 100 km/u snelheidsbegrenzer (632), achterbank 3-persoons, achterbank derde, achterdeuren met ruiten, achterruitverwarming, achteruitrij assistent, achteruitrijcamera, alarm klasse 1(startblokkering), Anti doorSlip Regeling, Apple Carplay/Android Auto, armsteun voor, Audio-installatie,...
Ford Transit Custom - 340 L2H1 Limited 65 kWh 8 persoons Adaptieve cruise control Airco Lichtmetalen Velgen Extra getint glas Camera Navigatie Apple Carplay / Android Auto
- transmissie Automaat
- bouwjaar 2-2025
-
km.stand
3.254
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
17 inch lichtmetalen velgen (Carbonised Grey) (558), Climate Control tweede zitrij (464), cruise control adaptief met Stop&Go, LED koplampen, Navigatie systeem (471), parkeersensor achter, parkeersensor voor, 100 km/u snelheidsbegrenzer (632), achterbank 3-persoons, achterbank derde, achterdeuren met ruiten, achterruitverwarming, achteruitrij assistent, achteruitrijcamera, alarm klasse 1(startblokkering), Anti doorSlip Regeling, Apple Carplay/Android Auto, armsteun voor, Audio-installatie,...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Ford Transit Custom | Kenteken GTZ-14-X |
| Bouwjaar 2-2025 | Km. stand 3.254 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 861 kg |
| Deuren 5 | Kleur Wit |
| Prijs €61.890 | BTW / marge incl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 100 kW (134 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 65.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 23.20 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 100 kW |
| Maximaal koppel 415 Nm | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies