Beschrijving
Achteruitrijcamera, Elektrische spiegelbediening, Koplamptype: halogen, Multifunctioneel stuurwiel, Navigatie systeem, Parkeersensoren achter, Parkeersensoren voor, Regen sensor, Tacho: digital, Verwarmde stoelen, Afstand tussen wielkasten: 132, Deuropening breedte: 156, Deuropeningshoogte: 158, Forward collision warning, Lane keep assist, Materiaal vloer. Ford; e-Transit; L3H2 L3 Elektrisch 68kWh 317km WLTP Navi Airco Cruise Parkeersensoren v+a SYNC4-Display CarPlay Airco Cruise control;...
Ford Transit - e-Transit L3H2 L3 Elektrisch 68kWh 317km WLTP Navi Airco Cruise Parkeersensoren v+a SYNC4-Display CarPlay Airco Cruise control
- transmissie Automaat
- bouwjaar 3-2023
- km.stand 45.237
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
Achteruitrijcamera, Elektrische spiegelbediening, Koplamptype: halogen, Multifunctioneel stuurwiel, Navigatie systeem, Parkeersensoren achter, Parkeersensoren voor, Regen sensor, Tacho: digital, Verwarmde stoelen, Afstand tussen wielkasten: 132, Deuropening breedte: 156, Deuropeningshoogte: 158, Forward collision warning, Lane keep assist, Materiaal vloer. Ford; e-Transit; L3H2 L3 Elektrisch 68kWh 317km WLTP Navi Airco Cruise Parkeersensoren v+a SYNC4-Display CarPlay Airco Cruise control;...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Ford Transit | Kenteken 7E8E9C |
| Bouwjaar 3-2023 | Km. stand 45.237 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 1.251 kg |
| Deuren Onbekend | Kleur Wit |
| Prijs €19.900 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 135 kW (181 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 0.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 0.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 135 kW |
| Maximaal koppel Onbekend | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies