Beschrijving
2 achterdeuren zonder ramen, Achteruitrijcamera, Airbag passagier, Alarm klasse 1(startblokkering), Android auto, Anti doorSlip Regeling, Apple carplay, Bandenspanningscontrolesysteem, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Bestuurdersstoel verwarmd, Buitenspiegels verwarmbaar, centrale vergrendeling met afstandsbediening, Comfort bestuurders stoel met armleuning, Comfortstoel(en), Dimlichten automatisch, Elektrische ramen voor, Hill hold functie, Houten vloer in laadruimte, Houten zijwanden...
Mercedes-Benz Vito - eVito Lang 41 kWh Airco Achteruitrijcamera Verwarmde voorstoel
- transmissie Automaat
- bouwjaar 11-2020
-
km.stand
45.526
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
2 achterdeuren zonder ramen, Achteruitrijcamera, Airbag passagier, Alarm klasse 1(startblokkering), Android auto, Anti doorSlip Regeling, Apple carplay, Bandenspanningscontrolesysteem, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Bestuurdersstoel verwarmd, Buitenspiegels verwarmbaar, centrale vergrendeling met afstandsbediening, Comfort bestuurders stoel met armleuning, Comfortstoel(en), Dimlichten automatisch, Elektrische ramen voor, Hill hold functie, Houten vloer in laadruimte, Houten zijwanden...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Mercedes-Benz Vito | Kenteken VHN-13-X |
| Bouwjaar 11-2020 | Km. stand 45.526 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 1.064 kg |
| Deuren 5 | Kleur Geel |
| Prijs €11.900 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 85 kW (113 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 0.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 302.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 85 kW |
| Maximaal koppel 295 Nm | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies