Beschrijving
bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, LED koplampen, parkeersensor achter, parkeersensor voor, zijschuifdeur rechts, 2 zitplaatsen rechtsvoor, achteruitrijcamera, alarm klasse 1(startblokkering), Anti doorSlip Regeling, Apple Carplay/Android Auto, armsteun voor, Autonomous Emergency Braking, bandenspanningscontrolesysteem, boordcomputer, Brake Assist System, buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar, bumpers in carrosseriekleur, dimlichten automatisch, dodehoek detectie, elektrische...
Maxus eDeliver 9 - L3H2 89 kWh | DEMO DEAL | Laadvloer | Lat om Lat | Camera | 3-Fase Laden
- transmissie Automaat
- bouwjaar 6-2023
-
km.stand
12.500
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, LED koplampen, parkeersensor achter, parkeersensor voor, zijschuifdeur rechts, 2 zitplaatsen rechtsvoor, achteruitrijcamera, alarm klasse 1(startblokkering), Anti doorSlip Regeling, Apple Carplay/Android Auto, armsteun voor, Autonomous Emergency Braking, bandenspanningscontrolesysteem, boordcomputer, Brake Assist System, buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar, bumpers in carrosseriekleur, dimlichten automatisch, dodehoek detectie, elektrische...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Maxus eDeliver 9 | Kenteken VVV-55-D |
| Bouwjaar 6-2023 | Km. stand 12.500 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 885 kg |
| Deuren 5 | Kleur Wit |
| Prijs €39.950 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 150 kW (201 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 89.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 0.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 150 kW |
| Maximaal koppel 310 Nm | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies