Beschrijving
Airco-pakket, Audiobediening op het stuurwiel, Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, AUX/USB ingang, Bluetooth, Boordcomputer, Buitenspiegels verwarmbaar, Carkit, Centrale deurvergrendeling afstandbediening, Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, DAB-ontvanger, Electronic Stability Program (ESP), Elektrisch bedienbare ramen voor, Elektrische ramen voor, Hill hold-functie, kast inbouw (eventueel te verwijderen), Multimedia-voorbereiding, Navigatie-pakket, Navigatie-pakket 2,...
Renault Kangoo - Z.E. Maxi Airco Cruise Navi
- transmissie Automaat
- bouwjaar 10-2018
-
km.stand
28.865
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
Airco-pakket, Audiobediening op het stuurwiel, Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, AUX/USB ingang, Bluetooth, Boordcomputer, Buitenspiegels verwarmbaar, Carkit, Centrale deurvergrendeling afstandbediening, Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, DAB-ontvanger, Electronic Stability Program (ESP), Elektrisch bedienbare ramen voor, Elektrische ramen voor, Hill hold-functie, kast inbouw (eventueel te verwijderen), Multimedia-voorbereiding, Navigatie-pakket, Navigatie-pakket 2,...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Renault Kangoo | Kenteken V-879-SP |
| Bouwjaar 10-2018 | Km. stand 28.865 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 705 kg |
| Deuren 5 | Kleur |
| Prijs €9.450 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 44 kW (59 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 0.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 0.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 44 kW |
| Maximaal koppel Onbekend | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies