Beschrijving
22 kW lader, Aanhanger assistent, Achterstoelen vijf, Achteruitrijcamera, Airbag(s) hoofd voor, Airbag(s) side voor, Airbag passagier, Alarm klasse 1(startblokkering), Apple Carplay/Android Auto, Armsteun voor, automatische snelheidsbegrenzing ISA, Autonomous Emergency Braking, Bagage-scheidingsnet, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Binnenspiegel automatisch dimmend, Bluetooth, Boordcomputer, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, buitenspiegels in andere kleur, Buitenspiegels...
Nissan Townstar - Evalia N-Connecta L2 45 kWh Climate | Camera | Navi
- transmissie Automaat
- bouwjaar 1-2026
- km.stand 10
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
22 kW lader, Aanhanger assistent, Achterstoelen vijf, Achteruitrijcamera, Airbag(s) hoofd voor, Airbag(s) side voor, Airbag passagier, Alarm klasse 1(startblokkering), Apple Carplay/Android Auto, Armsteun voor, automatische snelheidsbegrenzing ISA, Autonomous Emergency Braking, Bagage-scheidingsnet, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Binnenspiegel automatisch dimmend, Bluetooth, Boordcomputer, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, buitenspiegels in andere kleur, Buitenspiegels...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Nissan Townstar | Kenteken 0535 |
| Bouwjaar 1-2026 | Km. stand 10 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 694 kg |
| Deuren 5 | Kleur Zwart metallic |
| Prijs €42.790 | BTW / marge incl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 90 kW (120 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 0.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 211.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 90 kW |
| Maximaal koppel 245 Nm | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies