Beschrijving
12Volt aansluiting, Achterraam, Achteruitrijcamera, Airbag passagier, Alarm klasse 1(startblokkering), Android auto, Anti doorSlip Regeling, Apple carplay, Apple Carplay/Android Auto, Armsteun, Audiobediening op stuur, Bestuurdersstoel met armsteun, Bestuurdersstoel verwarmbaar, Bluetooth, Bluetooth Dab Radio, Bluetooth telefoonvoorbereiding, Boordcomputer, Brake Assist System, Buitenspiegels verwarmbaar, Buitentemperatuurmeter, Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, centrale...
Maxus eDeliver 3 - LWB 50 kWh Pick-Up / Open Laadbak Elektrisch Nieuw L2
- transmissie Automaat
- bouwjaar 11-2025
- km.stand 188
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
12Volt aansluiting, Achterraam, Achteruitrijcamera, Airbag passagier, Alarm klasse 1(startblokkering), Android auto, Anti doorSlip Regeling, Apple carplay, Apple Carplay/Android Auto, Armsteun, Audiobediening op stuur, Bestuurdersstoel met armsteun, Bestuurdersstoel verwarmbaar, Bluetooth, Bluetooth Dab Radio, Bluetooth telefoonvoorbereiding, Boordcomputer, Brake Assist System, Buitenspiegels verwarmbaar, Buitentemperatuurmeter, Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, centrale...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Maxus eDeliver 3 | Kenteken V-28-NVF |
| Bouwjaar 11-2025 | Km. stand 188 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 1.145 kg |
| Deuren 2 | Kleur Wit |
| Prijs €25.950 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 90 kW (120 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 0.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 0.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 90 kW |
| Maximaal koppel 255 Nm | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies