Beschrijving
2 zitplaatsen rechtsvoor, 12Volt aansluiting, Adaptieve Cruise Control (ACC), Airbag(s) hoofd voor, Airbag(s) side voor, Airbag passagier, Alarm klasse 1(startblokkering), Android auto, Anti doorSlip Regeling, Apple carplay, Apple Carplay, Apple Carplay/Android Auto, Armsteun, Armsteun voor, Audio-installatie, automatische snelheidsbegrenzing ISA, Autonomous Emergency Braking, Bandenspanningscontrolesysteem, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Bluetooth, Bluetooth telefoonvoorbereiding,...
Maxus eDeliver 9 - 204PK Nieuw L4 Elektrisch 172km WLTP 204PK 80kw Snelladen Carplay AC Stoelverwarming Adaptieve Cruise Control LED
- transmissie Automaat
- bouwjaar 1-2026
- km.stand 6
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
2 zitplaatsen rechtsvoor, 12Volt aansluiting, Adaptieve Cruise Control (ACC), Airbag(s) hoofd voor, Airbag(s) side voor, Airbag passagier, Alarm klasse 1(startblokkering), Android auto, Anti doorSlip Regeling, Apple carplay, Apple Carplay, Apple Carplay/Android Auto, Armsteun, Armsteun voor, Audio-installatie, automatische snelheidsbegrenzing ISA, Autonomous Emergency Braking, Bandenspanningscontrolesysteem, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Bluetooth, Bluetooth telefoonvoorbereiding,...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Maxus eDeliver 9 | Kenteken 8T3B3A |
| Bouwjaar 1-2026 | Km. stand 6 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 1.960 kg |
| Deuren 2 | Kleur Wit |
| Prijs €22.445 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 150 kW (201 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 0.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 0.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 150 kW |
| Maximaal koppel 330 Nm | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies