Beschrijving
bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, cruise control adaptief, LED koplampen, lendesteunen (verstelbaar), parkeersensor achter, parkeersensor voor, passagiersstoel in hoogte verstelbaar, voorstoelen verwarmd, zijschuifdeur rechts, 22 kW lader, achteruitrij assistent, achteruitrijcamera, alarm klasse 1(startblokkering), All Season Banden, Anti doorSlip Regeling, Apple Carplay/Android Auto, armsteun voor, Autonomous Emergency Braking, bandenspanningscontrolesysteem, Bluetooth...
Renault Kangoo - Extra L1 44 kWh ALL SEASON BANDEN / METALLIC LAK
- transmissie Automaat
- bouwjaar 0-2026
- km.stand 1
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, cruise control adaptief, LED koplampen, lendesteunen (verstelbaar), parkeersensor achter, parkeersensor voor, passagiersstoel in hoogte verstelbaar, voorstoelen verwarmd, zijschuifdeur rechts, 22 kW lader, achteruitrij assistent, achteruitrijcamera, alarm klasse 1(startblokkering), All Season Banden, Anti doorSlip Regeling, Apple Carplay/Android Auto, armsteun voor, Autonomous Emergency Braking, bandenspanningscontrolesysteem, Bluetooth...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Renault Kangoo | Kenteken 7O5G2T |
| Bouwjaar Onbekend | Km. stand 1 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 505 kg |
| Deuren 5 | Kleur Noir Etoilé GNE (donker zwart) |
| Prijs €29.000 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 90 kW (120 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 44.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 19.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen 80 kW | Max AC-laadvermogen 11 kW |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 90 kW |
| Maximaal koppel 245 Nm | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies