Beschrijving
Elektrische spiegelbediening, Koplamptype: halogen, Parkeersensoren achter, Regen sensor, Afstand tussen wielkasten: 125, Deuropening breedte: 125, Deuropeningshoogte: 122, Materiaal vloer. Opel; Vivaro-e; Elektrisch 50kWh 230km WLTP L3H1 Automaat Airco Cruise CarPlay L3 Airco Cruise control; Bandenmaat: 215/65 R16; As 1: Bandenprofiel links: 6 mm; Bandenprofiel rechts: 6 mm; As 2: Bandenprofiel links: 8 mm; Bandenprofiel rechts: 6 mm; Gewicht: 1.977kg; GVW: 2.905kg; Max. trekgewicht:...
Opel Vivaro - Vivaro-e Elektrisch 50kWh 230km WLTP L3H1 Automaat Airco Cruise CarPlay L3 Airco Cruise control
- transmissie Automaat
- bouwjaar 1-2023
- km.stand 60.634
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
Elektrische spiegelbediening, Koplamptype: halogen, Parkeersensoren achter, Regen sensor, Afstand tussen wielkasten: 125, Deuropening breedte: 125, Deuropeningshoogte: 122, Materiaal vloer. Opel; Vivaro-e; Elektrisch 50kWh 230km WLTP L3H1 Automaat Airco Cruise CarPlay L3 Airco Cruise control; Bandenmaat: 215/65 R16; As 1: Bandenprofiel links: 6 mm; Bandenprofiel rechts: 6 mm; As 2: Bandenprofiel links: 8 mm; Bandenprofiel rechts: 6 mm; Gewicht: 1.977kg; GVW: 2.905kg; Max. trekgewicht:...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Opel Vivaro | Kenteken VTK-54-R |
| Bouwjaar 1-2023 | Km. stand 60.634 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 928 kg |
| Deuren Onbekend | Kleur Geel |
| Prijs €12.500 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 100 kW (134 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 0.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 0.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 100 kW |
| Maximaal koppel Onbekend | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies