Beschrijving
12Volt aansluiting, Achterdeuren, Achteruitrijcamera, Adaptive Cruise Control, Airbag passagier, Android auto, Anti doorSlip Regeling, Apple carplay, Apple Carplay/Android Auto, Armsteun, Autonomous Emergency Braking, Bestuurdersstoel verwarmd, Bluetooth telefoonvoorbereiding, Boordcomputer, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Buitentemperatuurmeter, camerabeeld in binnenspiegel, Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, Cruise control adaptief, Dab, DAB+, Derde remlicht, Draadloze...
Fiat Ducato - E-Ducato L3H3 | 110KWH | 279 PK | WLPT 378KM | DC | 5-Persoons | LED | Camera | Carplay | Adapt.Cruise | PDC | Vol opties
- transmissie Automaat
- bouwjaar 11-2024
-
km.stand
33.120
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
12Volt aansluiting, Achterdeuren, Achteruitrijcamera, Adaptive Cruise Control, Airbag passagier, Android auto, Anti doorSlip Regeling, Apple carplay, Apple Carplay/Android Auto, Armsteun, Autonomous Emergency Braking, Bestuurdersstoel verwarmd, Bluetooth telefoonvoorbereiding, Boordcomputer, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Buitentemperatuurmeter, camerabeeld in binnenspiegel, Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, Cruise control adaptief, Dab, DAB+, Derde remlicht, Draadloze...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Fiat Ducato | Kenteken V-68-JXJ |
| Bouwjaar 11-2024 | Km. stand 33.120 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 735 kg |
| Deuren 5 | Kleur Zwart |
| Prijs €46.950 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 205 kW (274 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 0.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 0.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 205 kW |
| Maximaal koppel 410 Nm | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies