Beschrijving
navigatiesysteem, parkeersensor achter, achterklep met ruit, achteropkomend verkeer waarschuwing, achterruitwisser en sproeier, achteruitrijcamera, alarm klasse 1(startblokkering), Anti doorSlip Regeling, bandenspanningscontrolesysteem, bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, bestuurdersstoel verwarmd, buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar, bumpers in carrosseriekleur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, connected services, elektrische ramen voor, Elektronisch...
Mercedes-Benz Vito - eVito Tourer PRO L2 7-PERS. *MARGE* + 2 ELEKTR. SCHUIFDEUREN | LEDER | STOELVERW. | CAMERA | NAVIGATIE
- transmissie Automaat
- bouwjaar 11-2019
- km.stand 30.631
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
navigatiesysteem, parkeersensor achter, achterklep met ruit, achteropkomend verkeer waarschuwing, achterruitwisser en sproeier, achteruitrijcamera, alarm klasse 1(startblokkering), Anti doorSlip Regeling, bandenspanningscontrolesysteem, bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, bestuurdersstoel verwarmd, buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar, bumpers in carrosseriekleur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, connected services, elektrische ramen voor, Elektronisch...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Mercedes-Benz Vito | Kenteken P-570-BT |
| Bouwjaar 11-2019 | Km. stand 30.631 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 1.040 kg |
| Deuren 4 | Kleur Zwart |
| Prijs €24.950 | BTW / marge incl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 85 kW (113 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 41.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 27.10 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen 7 kW |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 85 kW |
| Maximaal koppel 295 Nm | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies