Beschrijving
Accukoeling, Accuverwarming, Boordcomputer, Brake Assist System, Buitenspiegels verwarmbaar, Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, Electronic Stability Program (ESP), Elektrische ramen voor, Gesloten achterdeuren, Grijs kenteken, Hill hold-functie, Houten vloer in laadruimte, i.o Imperiaal, i.o Lichtmetalen velgen, i.o trekhaak, Leesverlichting in de hemel, N.A.P. kilometer Check, Onderhoudsboekjes aanwezig, Oplaadmogelijkheid, Pack Airco, Parkeersensor achter, Scheidingswand...
Renault Kangoo - Z.E. 33 ( Koopaccu ) SOH 90%190 Km rijbereik AIRCO SCHUIFDEUR CRUISE CONTROL PDC
- transmissie Automaat
- bouwjaar 1-2019
-
km.stand
62.418
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
Accukoeling, Accuverwarming, Boordcomputer, Brake Assist System, Buitenspiegels verwarmbaar, Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, Electronic Stability Program (ESP), Elektrische ramen voor, Gesloten achterdeuren, Grijs kenteken, Hill hold-functie, Houten vloer in laadruimte, i.o Imperiaal, i.o Lichtmetalen velgen, i.o trekhaak, Leesverlichting in de hemel, N.A.P. kilometer Check, Onderhoudsboekjes aanwezig, Oplaadmogelijkheid, Pack Airco, Parkeersensor achter, Scheidingswand...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Renault Kangoo | Kenteken V-216-VP |
| Bouwjaar 1-2019 | Km. stand 62.418 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 725 kg |
| Deuren 5 | Kleur Wit |
| Prijs €8.450 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 44 kW (59 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 33.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 17.40 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 60 kW |
| Maximaal koppel Onbekend | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies