Beschrijving
2 zitplaatsen rechtsvoor, 12" Digitaal instrumentarium (8YQ), Achterdeuren zonder ruit (3RE), achteruitrijcamera, Diefstalalarmsysteem met interieurbeveiliging, noodsirene en wegsleepbeveiliging (7AL), Elektrische bijverwarming (6CE), LED koplampen met LED-dagrijverlichting (8IT), Lichtmetalen velgen 16" (6,5 J 16) "Montreal" (zilver) (C0Y), Navigatiesysteem 13" met draadloos App-Connect, DAB+, 64 GB opslag (7Q1), parkeersensor voor en achter, Radiosysteem 13" met draadloos App-Connect (7Q0),...
Volkswagen Transporter - Bedrijfswagens e-Transporter Bestelwagen Style 70kWh 218pk L2 735939
- transmissie Automaat
- bouwjaar 0-2026
- km.stand 25
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
2 zitplaatsen rechtsvoor, 12" Digitaal instrumentarium (8YQ), Achterdeuren zonder ruit (3RE), achteruitrijcamera, Diefstalalarmsysteem met interieurbeveiliging, noodsirene en wegsleepbeveiliging (7AL), Elektrische bijverwarming (6CE), LED koplampen met LED-dagrijverlichting (8IT), Lichtmetalen velgen 16" (6,5 J 16) "Montreal" (zilver) (C0Y), Navigatiesysteem 13" met draadloos App-Connect, DAB+, 64 GB opslag (7Q1), parkeersensor voor en achter, Radiosysteem 13" met draadloos App-Connect (7Q0),...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Volkswagen Transporter | Kenteken 735939 |
| Bouwjaar Onbekend | Km. stand 25 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 1.154 kg |
| Deuren 5 | Kleur Midnight black metallic (l2f9) (zwart metallic) |
| Prijs €56.795 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 160 kW (214 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 71.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 23.30 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen 125 kW | Max AC-laadvermogen 11 kW |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 160 kW |
| Maximaal koppel 415 Nm | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies