Beschrijving
Achteruitrijcamera (KA2), Armsteun voor de voorstoelen, aan beide kanten (4S1), Auto dimmende binnenspiegel (4L6), Climatronic climate control, 1-zone (KC0), Deep black (2T2T), In hoogte verstelbare bestuurdersstoel (3L1), Koplampverlichting LED Matrix ('IQ.Light') (8IV), Parkeersensoren voor en achter (7X2), schuifdeur rechts handbediend (5R2), Stoelverwarming bestuurder (4A1), Stoelverwarming voorstoelen (4A3), Trekhaak, elektrisch uitklapbaar, mechanisch inklapbaar (1M6), Velgen 'Solna',...
Volkswagen ID. Buzz Cargo - Bulli Limited Edition 79 kWh 4MOTION | Trekhaak 1800kg | > NETTO HK-Deal excl. BTW & kosten rijklaar <
- transmissie Automaat
- bouwjaar 0-2026
- km.stand 1
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Grutbroek 16A
7008AM, Doetinchem Toon alle advertenties (30)
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
Achteruitrijcamera (KA2), Armsteun voor de voorstoelen, aan beide kanten (4S1), Auto dimmende binnenspiegel (4L6), Climatronic climate control, 1-zone (KC0), Deep black (2T2T), In hoogte verstelbare bestuurdersstoel (3L1), Koplampverlichting LED Matrix ('IQ.Light') (8IV), Parkeersensoren voor en achter (7X2), schuifdeur rechts handbediend (5R2), Stoelverwarming bestuurder (4A1), Stoelverwarming voorstoelen (4A3), Trekhaak, elektrisch uitklapbaar, mechanisch inklapbaar (1M6), Velgen 'Solna',...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Volkswagen ID. Buzz Cargo | Kenteken 7K4H3Z |
| Bouwjaar Onbekend | Km. stand 1 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 654 kg |
| Deuren 4 | Kleur Deep Black pearl effect (LC9X) |
| Prijs €50.700 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 250 kW (335 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 79.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 20.10 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen 185 kW | Max AC-laadvermogen 11 kW |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% 8,5 uur |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 250 kW |
| Maximaal koppel Onbekend | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies