Beschrijving
22 kW lader, Aanhanger assistent, Achteruitrijcamera, Airbag(s) hoofd voor, Airbag(s) side voor, Airbag passagier, Alarm klasse 1(startblokkering), Android auto, Anti doorSlip Regeling, Apple carplay, Apple Carplay/Android Auto, Armsteun voor, Autonomous Emergency Braking, Bandenspanningscontrolesysteem, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Bluetooth, Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar, Connected services, Dab, Dimlichten automatisch, Dodehoek detector, Elektrische ramen...
Renault Kangoo - E-Tech L2 E-Tech electric 120 pk advance Camera | Cruise | Navi | Parkeersens. v+a | Trekhaak
- transmissie Automaat
- bouwjaar 12-2025
-
km.stand
10
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
22 kW lader, Aanhanger assistent, Achteruitrijcamera, Airbag(s) hoofd voor, Airbag(s) side voor, Airbag passagier, Alarm klasse 1(startblokkering), Android auto, Anti doorSlip Regeling, Apple carplay, Apple Carplay/Android Auto, Armsteun voor, Autonomous Emergency Braking, Bandenspanningscontrolesysteem, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Bluetooth, Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar, Connected services, Dab, Dimlichten automatisch, Dodehoek detector, Elektrische ramen...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Renault Kangoo | Kenteken V-14-NSP |
| Bouwjaar 12-2025 | Km. stand 10 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 806 kg |
| Deuren 5 | Kleur Gris cassiopee TEKNG (grijs metallic) |
| Prijs €26.990 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 90 kW (120 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 0.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 216.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 90 kW |
| Maximaal koppel 245 Nm | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies