Beschrijving
Accukoeling, Accuverwarming, Achterdeuren met ruiten, Achterruitwisser, Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, Boordcomputer, Brake Assist System, Buitenspiegels verwarmbaar, Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, Derde remlicht, Electronic Stability Program (ESP), Elektrische ramen voor, Grijs kenteken, Hill hold-functie, i.o Imperiaal, i.o Lichtmetalen velgen, Leesverlichting in de hemel, Multimedia-voorbereiding, N.A.P. kilometer Check, Navigatie-systeem full map, Navigatie...
Renault Kangoo - Z.E. 33 Maxi INCL KOOPACCU SOH 90% AIRCO NAVI CRUISE PDC 100 % Elektrisch
- transmissie Automaat
- bouwjaar 9-2020
-
km.stand
72.343
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
Accukoeling, Accuverwarming, Achterdeuren met ruiten, Achterruitwisser, Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, Boordcomputer, Brake Assist System, Buitenspiegels verwarmbaar, Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, Derde remlicht, Electronic Stability Program (ESP), Elektrische ramen voor, Grijs kenteken, Hill hold-functie, i.o Imperiaal, i.o Lichtmetalen velgen, Leesverlichting in de hemel, Multimedia-voorbereiding, N.A.P. kilometer Check, Navigatie-systeem full map, Navigatie...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Renault Kangoo | Kenteken VHD-62-G |
| Bouwjaar 9-2020 | Km. stand 72.343 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 687 kg |
| Deuren 5 | Kleur Wit |
| Prijs €9.950 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 44 kW (59 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 33.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 100.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen 4 kW |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% 8,5 uur |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 60 kW |
| Maximaal koppel Onbekend | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies