Beschrijving
Airbag passagier uitschakelbaar, Android auto, Anti doorSlip Regeling, Apple carplay, Audio bediening vanaf stuur, Bekerhouders, Bluetooth telefoonvoorbereiding, Boordcomputer, Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, Derde remlicht, Elektrisch bedienbare ramen voor, ESP, Getint warmtewerend glas, LED dagrijverlichting, Lichtsensor, Parkeersensoren achter, Radio met DAB+ functie, Radio met usb aansluiting, Regensensor, Schuifdeur rechts, Stuur verstelbaar, Tussenwand zonder raam. ...
Renault Kangoo - E-Tech 44 kWh | SOH 98% | Airco | Carplay | Parkeersens. | Elektrpakket
- transmissie Automaat
- bouwjaar 12-2022
- km.stand 28.540
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
Airbag passagier uitschakelbaar, Android auto, Anti doorSlip Regeling, Apple carplay, Audio bediening vanaf stuur, Bekerhouders, Bluetooth telefoonvoorbereiding, Boordcomputer, Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, Derde remlicht, Elektrisch bedienbare ramen voor, ESP, Getint warmtewerend glas, LED dagrijverlichting, Lichtsensor, Parkeersensoren achter, Radio met DAB+ functie, Radio met usb aansluiting, Regensensor, Schuifdeur rechts, Stuur verstelbaar, Tussenwand zonder raam. ...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Renault Kangoo | Kenteken V-20-PHJ |
| Bouwjaar 12-2022 | Km. stand 28.540 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 637 kg |
| Deuren 5 | Kleur Wit |
| Prijs €18.000 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 90 kW (120 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 0.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 186.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 90 kW |
| Maximaal koppel 245 Nm | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies