Beschrijving
2 zitplaatsen rechtsvoor, Achterklep, Achteropkomend verkeer waarschuwing, Achteruitrijcamera, Airbag passagier, Alarm klasse 1(startblokkering), Android auto, Apple carplay, Audio-installatie, Audio-pakket, Autonomous Emergency Braking, Bandenspanningscontrolesysteem, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Bestuurdersstoel verwarmd, Bluetooth, Bluetooth telefoonvoorbereiding, Boordcomputer, Buitenspiegels verwarmbaar, Bumpers in carrosseriekleur, Carkit, Centrale deurvergrendeling met...
Mercedes-Benz Vito - eVito Extra Lang 66 kWh Inrichting Camera Stoelverwarming Navigatie Carplay 286KM
- transmissie Automaat
- bouwjaar 3-2023
-
km.stand
38.375
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
2 zitplaatsen rechtsvoor, Achterklep, Achteropkomend verkeer waarschuwing, Achteruitrijcamera, Airbag passagier, Alarm klasse 1(startblokkering), Android auto, Apple carplay, Audio-installatie, Audio-pakket, Autonomous Emergency Braking, Bandenspanningscontrolesysteem, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Bestuurdersstoel verwarmd, Bluetooth, Bluetooth telefoonvoorbereiding, Boordcomputer, Buitenspiegels verwarmbaar, Bumpers in carrosseriekleur, Carkit, Centrale deurvergrendeling met...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Mercedes-Benz Vito | Kenteken VTT-82-F |
| Bouwjaar 3-2023 | Km. stand 38.375 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 951 kg |
| Deuren 5 | Kleur Licht zilver metallic |
| Prijs €25.745 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 85 kW (113 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 0.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 253.50 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 85 kW |
| Maximaal koppel 295 Nm | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies