Beschrijving
bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, cruise control adaptief, LED koplampen, parkeersensor voor en achter, schuifdeur, 2 zitplaatsen rechtsvoor, 48 maanden Fabrieksgarantie, achterklep met ruit, achterruitwisser, alarm klasse 1(startblokkering), Apple Carplay/Android Auto, automatische snelheids begrenzing, Autonomous Emergency Braking, bandenspanningscontrolesysteem, Bluetooth telefoonvoorbereiding, buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar, centrale deurvergrendeling met...
Volkswagen ID. Buzz Cargo - Bedrijfswagens Economy Limited Edition 140 kW (190 pk) Elektro | Inclusief 5 jaar onderhoud | Lane assist | LED koplampen |
- transmissie Automaat
- bouwjaar 0-2026
- km.stand 15
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Driemanssteeweg 694
3084CB, Rotterdam Toon alle advertenties (33)
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, cruise control adaptief, LED koplampen, parkeersensor voor en achter, schuifdeur, 2 zitplaatsen rechtsvoor, 48 maanden Fabrieksgarantie, achterklep met ruit, achterruitwisser, alarm klasse 1(startblokkering), Apple Carplay/Android Auto, automatische snelheids begrenzing, Autonomous Emergency Braking, bandenspanningscontrolesysteem, Bluetooth telefoonvoorbereiding, buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar, centrale deurvergrendeling met...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Volkswagen ID. Buzz Cargo | Kenteken 321321 |
| Bouwjaar Onbekend | Km. stand 15 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 759 kg |
| Deuren 4 | Kleur Candy White (licht wit) |
| Prijs €33.585 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 140 kW (187 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 59.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 20.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen 165 kW | Max AC-laadvermogen 11 kW |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% 6,5 uur |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 140 kW |
| Maximaal koppel 310 Nm | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies