Beschrijving
Achterdeuren (ZH2), Achteruitrijcamera (Rear View) inclusief 360 graden camera (Area View) (KA6), App Connect' draadloze smartphone integratie (9WJ), Climatronic climate control, 1-zone (KC0), In hoogte verstelbare bestuurdersstoel (3L1), Koplampverlichting LED Matrix ('IQ.Light') (8IV), lichtmetalen velgen 5-spaaks 20", Multifunctioneel stuurwiel (2FB), Navigatiesysteem Discover Pro (10") incl. streaming & internet pakket (7UT), Parkeersensoren voor en achter (7X2), Schuifdeur links...
Volkswagen ID. Buzz Cargo - Bedrijfswagens Bulli Limited Edition 79kWh 340pk 4Motion 736302
- transmissie Automaat
- bouwjaar 0-2027
- km.stand 25
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Stormpolderdijk 38
2921LL, Krimpen aan den IJssel Toon alle advertenties (4)
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
Achterdeuren (ZH2), Achteruitrijcamera (Rear View) inclusief 360 graden camera (Area View) (KA6), App Connect' draadloze smartphone integratie (9WJ), Climatronic climate control, 1-zone (KC0), In hoogte verstelbare bestuurdersstoel (3L1), Koplampverlichting LED Matrix ('IQ.Light') (8IV), lichtmetalen velgen 5-spaaks 20", Multifunctioneel stuurwiel (2FB), Navigatiesysteem Discover Pro (10") incl. streaming & internet pakket (7UT), Parkeersensoren voor en achter (7X2), Schuifdeur links...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Volkswagen ID. Buzz Cargo | Kenteken 736302 |
| Bouwjaar Onbekend | Km. stand 25 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 654 kg |
| Deuren 5 | Kleur Candy white unilak (lb9a) |
| Prijs €53.465 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 250 kW (335 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 79.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 20.10 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen 185 kW | Max AC-laadvermogen 11 kW |
| Laadtijd 10–80% 26 min | Laadtijd 0–100% 8,5 uur |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 250 kW |
| Maximaal koppel Onbekend | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies