Beschrijving
16'' LM velgen (I41), Achteruitrijcamera (FR8), AC laden 11 kW (E6A), AC laden 22 kW (E2J), Dodehoekassistent (JP7), Schuifdeur Rechts (T16), Smartphone Integratie Pakket (E4S), TEMPOMAT (cruisecontrol) (MS1), ABS en ASR remsysteem (BB0), Actieve remassistent (BA3), Actieve spoorassistent (JB4), Active Brake assist (BA3), Airbag bestuurder en bijrijder (SA4), alarm klasse 1(startblokkering), ATTENTION ASSIST B (JQ2), Bestuurdersstoel, in hoogte verstelbaar met lendensteun (SF6),...
Mercedes-Benz Citan - eCitan 112 | PRO | L1 | 51kWh | AIRCO | CRUISE CONTROL | NAVIGATIE | PARKEERCAMERA | METALLIC LAK | LICHT EN REGEN SENSOR | SPOORASSISTENT | DODEHOEKDETECTIE | CERTIFIED
- transmissie Automaat
- bouwjaar 10-2025
-
km.stand
4.238
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
16'' LM velgen (I41), Achteruitrijcamera (FR8), AC laden 11 kW (E6A), AC laden 22 kW (E2J), Dodehoekassistent (JP7), Schuifdeur Rechts (T16), Smartphone Integratie Pakket (E4S), TEMPOMAT (cruisecontrol) (MS1), ABS en ASR remsysteem (BB0), Actieve remassistent (BA3), Actieve spoorassistent (JB4), Active Brake assist (BA3), Airbag bestuurder en bijrijder (SA4), alarm klasse 1(startblokkering), ATTENTION ASSIST B (JQ2), Bestuurdersstoel, in hoogte verstelbaar met lendensteun (SF6),...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Mercedes-Benz Citan | Kenteken V-67-NHS |
| Bouwjaar 10-2025 | Km. stand 4.238 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 635 kg |
| Deuren 5 | Kleur Helvienzilver |
| Prijs €26.850 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 90 kW (120 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 51.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 18.70 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 90 kW |
| Maximaal koppel Onbekend | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies