Beschrijving
2 zitplaatsen rechtsvoor, Achterdeuren, achterdeuren zonder ruit, Achteruitrijcamera, Airbag passagier, Alarm klasse 1(startblokkering), Anti doorSlip Regeling, Apple Carplay/Android Auto, Armsteun voor, Audio-navigatiesysteem, automatische snelheidsbegrenzing ISA, Autonomous Emergency Braking, Bandenspanningscontrolesysteem, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Bluetooth, Boordcomputer, Brake Assist System, Buitenspiegels verwarmbaar, Connected services, Dab, Elektrische ramen voor,...
Opel Movano - Electric 3.5t L3H2 Zwaar 110 kWh | 380KM RANGE | CAMERA |
- transmissie Automaat
- bouwjaar 3-2025
-
km.stand
2.872
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
2 zitplaatsen rechtsvoor, Achterdeuren, achterdeuren zonder ruit, Achteruitrijcamera, Airbag passagier, Alarm klasse 1(startblokkering), Anti doorSlip Regeling, Apple Carplay/Android Auto, Armsteun voor, Audio-navigatiesysteem, automatische snelheidsbegrenzing ISA, Autonomous Emergency Braking, Bandenspanningscontrolesysteem, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Bluetooth, Boordcomputer, Brake Assist System, Buitenspiegels verwarmbaar, Connected services, Dab, Elektrische ramen voor,...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Opel Movano | Kenteken V-43-LLL |
| Bouwjaar 3-2025 | Km. stand 2.872 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 735 kg |
| Deuren 5 | Kleur Grijs metallic |
| Prijs €34.950 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 205 kW (274 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 0.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 0.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 205 kW |
| Maximaal koppel 410 Nm | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies