Beschrijving
2 zitplaatsen rechtsvoor, 11 kW lader, 12Volt aansluiting, Accuverwarming, Achteruitrijcamera, Alarm klasse 1(startblokkering), Android auto, Anti doorSlip Regeling, Apple carplay, Apple Carplay, Apple Carplay/Android Auto, Armsteun, Audio-installatie, Autonomous Emergency Braking, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Bluetooth telefoonvoorbereiding, Boordcomputer, Bots herkenning systeem, bots waarschuwing systeem, Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar, Buitenspiegels...
Ford Transit - E-Transit 68kWh 184PK L3H3 317km WLTP 95,7% (SOH) BEV Snelladen Camera Cruise control Climate control Carplay Navigatie Laadkabel Parkeersensoren
- transmissie Automaat
- bouwjaar 11-2023
- km.stand 72.298
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
2 zitplaatsen rechtsvoor, 11 kW lader, 12Volt aansluiting, Accuverwarming, Achteruitrijcamera, Alarm klasse 1(startblokkering), Android auto, Anti doorSlip Regeling, Apple carplay, Apple Carplay, Apple Carplay/Android Auto, Armsteun, Audio-installatie, Autonomous Emergency Braking, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Bluetooth telefoonvoorbereiding, Boordcomputer, Bots herkenning systeem, bots waarschuwing systeem, Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar, Buitenspiegels...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Ford Transit | Kenteken 9U4K3B |
| Bouwjaar 11-2023 | Km. stand 72.298 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 865 kg |
| Deuren 5 | Kleur Wit |
| Prijs €19.945 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 135 kW (181 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 75.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Lithium-ion | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 0.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Type 2 + CCS | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 135 kW |
| Maximaal koppel 430 Nm | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies