Beschrijving
2 zitplaatsen rechtsvoor, Achteruitrijcamera, Apple Carplay/Android Auto, Oplaadmogelijkheid, 22 kW lader, Airbag passagier, Alarm klasse 1(startblokkering), Anti doorSlip Regeling, Armsteun voor, Autonomous Emergency Braking, Boordcomputer, Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar, Comfortstoel(en), Connected services, Dab, Dimlichten automatisch, Elektrische ramen voor, Elektronisch Stabiliteits Programma, Hill hold functie, interieurklimaat vooraf instelbaar, Keyless start, Kleur...
Mercedes-Benz Citan - eCitan 51 kWh / L2H1 / TREKHAAK / 3-ZITS / **7.445 KM!!** / CAMERA / CRUISE / ECC / CARPLAY
- transmissie Automaat
- bouwjaar 12-2024
- km.stand 7.445
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
2 zitplaatsen rechtsvoor, Achteruitrijcamera, Apple Carplay/Android Auto, Oplaadmogelijkheid, 22 kW lader, Airbag passagier, Alarm klasse 1(startblokkering), Anti doorSlip Regeling, Armsteun voor, Autonomous Emergency Braking, Boordcomputer, Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar, Comfortstoel(en), Connected services, Dab, Dimlichten automatisch, Elektrische ramen voor, Elektronisch Stabiliteits Programma, Hill hold functie, interieurklimaat vooraf instelbaar, Keyless start, Kleur...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Mercedes-Benz Citan | Kenteken V-91-PJR |
| Bouwjaar 12-2024 | Km. stand 7.445 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 798 kg |
| Deuren 5 | Kleur Wit |
| Prijs €21.750 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 90 kW (120 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 0.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 204.70 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 90 kW |
| Maximaal koppel Onbekend | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies