Beschrijving
1e Eigenaar, Achteruitrijcamera, Apple Carplay/Android Auto, Airbag(s) hoofd voor, Airbag(s) side voor, Airbag passagier, Alarm klasse 1(startblokkering), Armsteun voor, Autonomous Emergency Braking, Bandenspanningscontrolesysteem, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Betonplex in laadruimte, Bluetooth, Boordcomputer, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar, Dab, Dimlichten automatisch, Dodehoek detector, Elektronische remkrachtverdeling,...
Nissan Townstar - N-Connecta TEKNA L2H1 / 45 kWh / 100% Elektrisch / Fabrieksgarantie / 13.395 km / Camera / ECC / Cruise / Apple carplay / Android auto
- transmissie Automaat
- bouwjaar 3-2024
- km.stand 13.395
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
1e Eigenaar, Achteruitrijcamera, Apple Carplay/Android Auto, Airbag(s) hoofd voor, Airbag(s) side voor, Airbag passagier, Alarm klasse 1(startblokkering), Armsteun voor, Autonomous Emergency Braking, Bandenspanningscontrolesysteem, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Betonplex in laadruimte, Bluetooth, Boordcomputer, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar, Dab, Dimlichten automatisch, Dodehoek detector, Elektronische remkrachtverdeling,...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Nissan Townstar | Kenteken V-99-DVL |
| Bouwjaar 3-2024 | Km. stand 13.395 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 806 kg |
| Deuren 4 | Kleur Wit |
| Prijs €19.950 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 90 kW (120 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 0.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 205.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 90 kW |
| Maximaal koppel 245 Nm | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies