Beschrijving
Aantal zijdeuren: 1, Achteruitrijcamera, AdBlue, Armleuning, Boordcomputer, Elektrische spiegelbediening, Koplamptype: led, Lendensteun, Multifunctioneel stuurwiel, Touch screen, USB, Zijdeur, Achterdeur type: double_doors, Achteropstap, Afstand tussen wielkasten: 142, Capaciteit van de opbouw: 12 m3, Deuropening breedte: 156, Deuropeningshoogte: 176, Luchtgeveerde stoel, Materiaal vloer, Sjorogen. Opel; Movano-e; Coming Soon! Elektrisch 110kWh 475km Stadsbereik Snelladen L4H3 Camera CarPlay...
Opel Movano - Movano-e Coming Soon! Elektrisch 110kWh 475km Stadsbereik Snelladen L4H3 Camera CarPlay Parkeersensoren L4 Hoog Dak Long Range 12m3 Airco Cruise control
- transmissie Automaat
- bouwjaar 11-2024
- km.stand 10.995
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
Aantal zijdeuren: 1, Achteruitrijcamera, AdBlue, Armleuning, Boordcomputer, Elektrische spiegelbediening, Koplamptype: led, Lendensteun, Multifunctioneel stuurwiel, Touch screen, USB, Zijdeur, Achterdeur type: double_doors, Achteropstap, Afstand tussen wielkasten: 142, Capaciteit van de opbouw: 12 m3, Deuropening breedte: 156, Deuropeningshoogte: 176, Luchtgeveerde stoel, Materiaal vloer, Sjorogen. Opel; Movano-e; Coming Soon! Elektrisch 110kWh 475km Stadsbereik Snelladen L4H3 Camera CarPlay...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Opel Movano | Kenteken 1A0X1T |
| Bouwjaar 11-2024 | Km. stand 10.995 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 2.185 kg |
| Deuren Onbekend | Kleur Wit |
| Prijs €29.900 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 199 kW (266 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 0.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 0.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 199 kW |
| Maximaal koppel Onbekend | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies