Beschrijving
2 zitplaatsen rechtsvoor, Aanhanger assistent, Achteruitrijcamera, Alarm klasse 1(startblokkering), Anti doorSlip Regeling, Apple Carplay/Android Auto, automatische snelheidsbegrenzing ISA, Bandenspanningscontrolesysteem, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Bluetooth, bots waarschuwing systeem, Buitenspiegels verwarmbaar, centrale vergrendeling met afstandsbediening, Connected services, Elektrische ramen voor, Elektronische remkrachtverdeling, Elektronisch Stabiliteits Programma,...
Ford Transit - E-Transit Cust. 320 L2H1 136PK Trend 65 kWh Automaat Airco | Cruise | Camera | Apple CP| Trekhaak 8 STUKS
- transmissie Automaat
- bouwjaar 8-2025
- km.stand 56
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Friesestraatweg 257
9746TJ, GRONINGEN Toon alle advertenties (166)
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
2 zitplaatsen rechtsvoor, Aanhanger assistent, Achteruitrijcamera, Alarm klasse 1(startblokkering), Anti doorSlip Regeling, Apple Carplay/Android Auto, automatische snelheidsbegrenzing ISA, Bandenspanningscontrolesysteem, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Bluetooth, bots waarschuwing systeem, Buitenspiegels verwarmbaar, centrale vergrendeling met afstandsbediening, Connected services, Elektrische ramen voor, Elektronische remkrachtverdeling, Elektronisch Stabiliteits Programma,...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Ford Transit | Kenteken V-908-TR |
| Bouwjaar 8-2025 | Km. stand 56 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 1.194 kg |
| Deuren 5 | Kleur Geel |
| Prijs €31.950 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 100 kW (134 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 0.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 230.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 100 kW |
| Maximaal koppel 415 Nm | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies