Beschrijving
Achteruitrij camera, ASR (Anti Slip Regeling), Bluetooth, Carplay, Dodehoek detectie, Geen, Handmatig, Laneassist, Led, Radio/cassette, Stoelverwarming, stof, Tussenschot. Configuratie: 4x2, Eigen gewicht: 2327 kg, Totaalgewicht: 3200 kg, Lichtmetalen velgen, Soort cabine: enkele cabine, Cruise control, Airconditioning, Aantal airbags: 2, Parkeerhulp: Voor en achterkant, Getint glas, Elektrische ramen, Elektrische spiegels, Tussenschot, Radio/cassette, Carplay, Kleur: Grijs, Metallic,...
Mercedes-Benz Vito - EVITO 66kWh LED 286KM WLTP
- transmissie Automaat
- bouwjaar 12-2023
- km.stand 43.714
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
Achteruitrij camera, ASR (Anti Slip Regeling), Bluetooth, Carplay, Dodehoek detectie, Geen, Handmatig, Laneassist, Led, Radio/cassette, Stoelverwarming, stof, Tussenschot. Configuratie: 4x2, Eigen gewicht: 2327 kg, Totaalgewicht: 3200 kg, Lichtmetalen velgen, Soort cabine: enkele cabine, Cruise control, Airconditioning, Aantal airbags: 2, Parkeerhulp: Voor en achterkant, Getint glas, Elektrische ramen, Elektrische spiegels, Tussenschot, Radio/cassette, Carplay, Kleur: Grijs, Metallic,...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Mercedes-Benz Vito | Kenteken 7F8O4L |
| Bouwjaar 12-2023 | Km. stand 43.714 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 873 kg |
| Deuren Onbekend | Kleur Grijs metallic |
| Prijs €27.850 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 85 kW (113 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 0.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 0.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 85 kW |
| Maximaal koppel Onbekend | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies