Beschrijving
Achteruitrijcamera, Elektrische spiegelbediening, Koplamptype: led, Multifunctioneel stuurwiel, Parkeersensoren achter, Parkeersensoren voor, Verwarmde stoelen, Afstand tussen wielkasten: 136, Deuropening breedte: 157, Deuropeningshoogte: 158, Forward collision warning, Lane departure warning, Lane keep assist. Maxus; eDeliver 9; Elektrisch 72kWh 288km WLTP Stad 204PK Snelladen LED Airco Cruise Camera Parkeersensoren Euro6 L2 Airco Trekhaak; Bandenmaat: 215/75 R16; As 1: Bandenprofiel links:...
Maxus eDeliver 9 - Elektrisch 72kWh 288km WLTP Stad 204PK Snelladen LED Airco Cruise Camera Parkeersensoren Euro6 L2 Airco Trekhaak
- transmissie Automaat
- bouwjaar 6-2025
- km.stand 365
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
Achteruitrijcamera, Elektrische spiegelbediening, Koplamptype: led, Multifunctioneel stuurwiel, Parkeersensoren achter, Parkeersensoren voor, Verwarmde stoelen, Afstand tussen wielkasten: 136, Deuropening breedte: 157, Deuropeningshoogte: 158, Forward collision warning, Lane departure warning, Lane keep assist. Maxus; eDeliver 9; Elektrisch 72kWh 288km WLTP Stad 204PK Snelladen LED Airco Cruise Camera Parkeersensoren Euro6 L2 Airco Trekhaak; Bandenmaat: 215/75 R16; As 1: Bandenprofiel links:...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Maxus eDeliver 9 | Kenteken V-33-NXH |
| Bouwjaar 6-2025 | Km. stand 365 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 905 kg |
| Deuren Onbekend | Kleur Wit |
| Prijs €28.900 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 150 kW (201 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 0.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 0.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 150 kW |
| Maximaal koppel Onbekend | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies