Beschrijving
2 zitplaatsen rechtsvoor, 11Kw boardlader, Alarm klasse 1(startblokkering), Anti doorSlip Regeling, Apple Carplay/Android Auto, Armsteun voor, Audio-installatie, Automatische snelheidsbegrenzing ISA, Autonomous Emergency Braking, Bandenspanningscontrolesysteem, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Betonplex in laadruimte, Bluetooth, Bluetooth Audio, Bluetooth telefoon, Brake Assist System, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar,...
Toyota Proace City - Electric Navigator Long 50 kWh L2 3-Zits
- transmissie Automaat
- bouwjaar 8-2025
- km.stand 13
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
2 zitplaatsen rechtsvoor, 11Kw boardlader, Alarm klasse 1(startblokkering), Anti doorSlip Regeling, Apple Carplay/Android Auto, Armsteun voor, Audio-installatie, Automatische snelheidsbegrenzing ISA, Autonomous Emergency Braking, Bandenspanningscontrolesysteem, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Betonplex in laadruimte, Bluetooth, Bluetooth Audio, Bluetooth telefoon, Brake Assist System, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar,...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Toyota Proace City | Kenteken V-99-PKS |
| Bouwjaar 8-2025 | Km. stand 13 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 716 kg |
| Deuren 5 | Kleur Wit |
| Prijs €23.925 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 100 kW (134 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 52.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 0.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Type 2 + CCS | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 100 kW |
| Maximaal koppel Onbekend | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies