Beschrijving
Airbag passagier, Airbag passagier uitschakelbaar, Android auto, Anti doorSlip Regeling, Apple carplay, Audio bediening vanaf stuur, Bekerhouders, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Bluetooth telefoonvoorbereiding, Boordcomputer, Buitenspiegels in kleur, Derde remlicht, Elektrisch bedienbare ramen voor, Elektrisch inklapbare spiegels, ESP, Getint warmtewerend glas, Lane Assist, Lichtsensor, Mistlampen, Parkeersensoren achter, Parkeersensoren voor en achter, Passagiersstoel in/opklapbaar,...
Toyota Proace City - 50 kWh | VERWACHT! | Snelladen | SOH 95% | Virtual Cockpit | 3 Zits | Airco | Cruise | Carplay | Parkeersens.
- transmissie Automaat
- bouwjaar 9-2022
- km.stand 12.579
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
Airbag passagier, Airbag passagier uitschakelbaar, Android auto, Anti doorSlip Regeling, Apple carplay, Audio bediening vanaf stuur, Bekerhouders, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Bluetooth telefoonvoorbereiding, Boordcomputer, Buitenspiegels in kleur, Derde remlicht, Elektrisch bedienbare ramen voor, Elektrisch inklapbare spiegels, ESP, Getint warmtewerend glas, Lane Assist, Lichtsensor, Mistlampen, Parkeersensoren achter, Parkeersensoren voor en achter, Passagiersstoel in/opklapbaar,...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Toyota Proace City | Kenteken VXZ-33-N |
| Bouwjaar 9-2022 | Km. stand 12.579 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 828 kg |
| Deuren 5 | Kleur Wit |
| Prijs €19.750 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 100 kW (134 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 0.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 0.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 100 kW |
| Maximaal koppel 260 Nm | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies