Beschrijving
🇳🇱: Achteruitrijcamera, Apple Car Play, bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, DAB, Houten laadvloer, LED koplampen, lendesteunen (verstelbaar), navigatiesysteem full map, Navigatie systeem met scherm, parkeersensor achter, Parkeersensoren, parkeersensor voor, Regensensor, Verwarmde stoelen, Verwarmde voorruit, voorstoelen verwarmd, zijschuifdeur rechts, achteruitrijcamera, alarm klasse 1(startblokkering), armsteun voor, bots waarschuwing systeem, buitenspiegels elektrisch verstel- en...
MAN eTGE - Elektrisch 136 Pk L3 H3
- transmissie Automaat
- bouwjaar 1-2020
- km.stand 42.906
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Provincialeweg Noord 85-87
6439AB, Doenrade Toon alle advertenties (23)
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
🇳🇱: Achteruitrijcamera, Apple Car Play, bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, DAB, Houten laadvloer, LED koplampen, lendesteunen (verstelbaar), navigatiesysteem full map, Navigatie systeem met scherm, parkeersensor achter, Parkeersensoren, parkeersensor voor, Regensensor, Verwarmde stoelen, Verwarmde voorruit, voorstoelen verwarmd, zijschuifdeur rechts, achteruitrijcamera, alarm klasse 1(startblokkering), armsteun voor, bots waarschuwing systeem, buitenspiegels elektrisch verstel- en...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model MAN eTGE | Kenteken VTX-07-K |
| Bouwjaar 1-2020 | Km. stand 42.906 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 982 kg |
| Deuren 5 | Kleur Licht wit |
| Prijs €19.172 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 100 kW (134 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 36.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 21.50 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen 45 kW | Max AC-laadvermogen 8 kW |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 100 kW |
| Maximaal koppel 290 Nm | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies